Nr katalogowy: 1013

J. GRABIEC (JÓZEF DĄBROWSKI)

Nr katalogowy: 1013

Rok 1863

Poznań 1913. s. 464, 25 x 20 cm;
oprawa wydawnicza ozdobna: zielone płótno,