Nr katalogowy: 118

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 118

Objawienie Pańskie, 1941

ołówek, gwasz, olej, karton,
45,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kasper Pochwalski. 2. IV. 1941