Nr katalogowy: 107

Soter Jaxa MAŁACHOWSKI (1887-1952)

Nr katalogowy: 107

Łodzie na brzegu, 1945

akwarela, gwasz, papier; 33,5 x 47,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: S Jaxa/ 1945