Nr katalogowy: 102

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Nr katalogowy: 102

Kraków - Wawel, Kurza Stopka

ołówek, kredka, akwarela, papier; 36,5 x 26 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA -,