Nr katalogowy: 101

Malarz nieokreślony (XX w.)

Nr katalogowy: 101

Panorama miasta

akwarela, papier; 47,5 x 66 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: nieczytelna (ołówkiem)