Nr katalogowy: 1001

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 1001

Martwa natura, 1968

litografia barwna, papier;
38,5 x 50 cm (wymiar kompozycji);
sygn. ołówkiem p. d.: Hayden 1968; e75/150
Cena sprzedaży 900 zł