Nr katalogowy: 20

Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914) - według

Nr katalogowy: 20

Marsz Rakoczego

chromolitografia, papier; 38 x 69 cm (wymiar pracy);
sygn. l. d.: JOZEF CHELMONSKI (na płycie),