Nr katalogowy: 14

Józef MEHOFFER (1869-1946)

Nr katalogowy: 14

Magiczny ogród

litografia barwna, karton, 25 x 25 cm, (w świetle oprawy),
sygn.i dat. l.d. JOZEF MEHOFFER 1903