Nr katalogowy: 110

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 110

Czarujący flet, 1937

piórko, tusz, akwarela, papier;
15,5 x 9,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Wodzinowski / 1937-I.