Nr katalogowy: 105

S. ZIEMBIŃSKI (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 105

Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej w bukiecie - tromp l’oeil, 1900

olej, deska, 43,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Ziembiński/ 1900