Nr katalogowy: 104

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 104

Odpoczynek w lesie

akwarela, papier; 14 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena oferowana 2 000 zł