Nr katalogowy: 14

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 14

Powóz przed dworem

akwaforta, papier; 6 x 8,5 cm (odcisk płyty),
7,3 x 9,5 cm (wymiar w świetle oprawy);
sygn. p. d. pod kompozycją: Jan Rubczak (ołówkiem);