Nr katalogowy: 104

Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 104

Widok na kościół Matki Bożej Piaskowej (karmelitów) w Krakowie od strony południowo-wschodniej, 1888

akwarela, papier; 22 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn., opis i dat. p. d.: Jan [nieczytelnie] / Kraków / 1888