Nr katalogowy: 1012

Sven LJUNGBERG (1913-2010)

Nr katalogowy: 1012

Na wsi

litografia kolorowa, papier; 15,5 x 13,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d. ołówkiem: Sven Ljungberg