Nr katalogowy: 1

Edward HARTWIG (1909-2003)

Nr katalogowy: 1

Krajobraz, lata 40. XX w.

fotografia czarno-biała, brom, papier;
21,5 x 37,5 cm;
sygn. p. d.: EHartwig;
Cena sprzedaży 2 000 zł