Nr katalogowy: 116

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 116

Widok z Kazimierza na Wisłę, 1947

olej, karton, 19,4 x 28,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI 1947
Cena oferowana 2 000 zł