Nr katalogowy: 101

Tadeusz CIEŚLEWSKI (1870-1956)

Nr katalogowy: 101

Widok na kościół św. Anny w Warszawie, 1936

akwarela, tusz, papier; 32 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: T. Cieślewski / 1936
Cena sprzedaży 1 300 zł