Nr katalogowy: 1001

Jan Kanty GUMOWSKI (1883-1946)

Nr katalogowy: 1001

Katedra wawelska - z teki Widoki Krakowa

litografia, papier; 41 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu na kamieniu:JG (monogram wiązany)