Nr katalogowy: 8

Jan MATEJKO (1838-1893)

Nr katalogowy: 8

Ubiory w Polsce 1200-1795

Kraków 1860. Wydał Jan Matejko
44 x 28 cm; oprawa półskórek z epoki
Cena oferowana 1 600 zł