Nr katalogowy: 114

Nr katalogowy: 114

Na plaży w Nicei VI, 1925

akwarela, papier; 23,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW (ołówkiem);
Cena sprzedaży 4 000 zł