Nr katalogowy: 110

Konstanty LASZCZKA (1865-1956)

Nr katalogowy: 110

Kościół św. Floriana na Kleparzu w Krakowie

piórko, tusz, akwarela, papier;
35,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: K. Laszczka
Cena oferowana 1 000 zł