Nr katalogowy: 118

Jakub Michał KASPROWICZ (1905-1975)

Nr katalogowy: 118

Wzburzone morze

olej, płótno, 60,5 x 90,5 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
Cena oferowana 4 900 zł