Nr katalogowy: 1001

JAN BUKOWSKI (1873-1943)

Nr katalogowy: 1001

Projekt okładki do sztuki Adolfa Nowaczyńskiego „Cyganeria warszawska”

litografia [1912], papier, 24 x 17 cm,
sygn. śr. d.: "J.Bukowski".