Nr katalogowy: 1013

Marian KLAKLIK (1895-1964)

Nr katalogowy: 1013
Tatry w zimie
olej, tektura; 29 x 40 cm;
sygn. l. d.: Marian Klaklik (ołówkiem, zatarta).