Nr katalogowy: 1011

Czesław ZAWADZIŃSKI (1878-1936)

Nr katalogowy: 1011
Białe róże w wazonie
olej, sklejka; 60,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: Zawadziński;
obraz w oryginalnej oprawie.