Nr katalogowy: 1009

Kazimierz ZIELENIEWSKI (1888-1931)

Nr katalogowy: 1009
Kobieta w chuście - Żona artysty (?)
olej, sklejka; 78,5 x 58,5 cm;
sygn. p. d.: KZ;
oprawa autorska, obraz przed konserwacją.