Nr katalogowy: 1008

Kazimierz ZIELENIEWSKI (1888-1931)

Nr katalogowy: 1008
Portret we wnętrzu - Portret żony
olej, płótno dublowane; 98 x 75 cm;
sygn. l. g.: KZ oraz sygn. l. d.: K. Zieleniewski;
obraz po konserwacji.