Nr katalogowy: 1004

Henryk BERLEWI (1894-1967)

Nr katalogowy: 1004
Szkice postaci - rysunek dwustronny, 1938
ołówek, papier; 34,5 x 23,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Berlewi 38;
rysunek przed konserwacją.