Nr katalogowy: 1003

Stanisław PRUSSAK, XX w.

Nr katalogowy: 1003
Ojciec z dzieckiem, 1932
kredka, karton naklejony na tekturę; 21 x 15 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: StanPrussak / VIII / 32.