Nr katalogowy: 1001

Henri JOURDAIN (1864-1931)

Nr katalogowy: 1001
Motyw miejski z rzeką i mostkiem
akwaforta, akwatinta barwna, papier; 49,5 x 64 cm (odcisk płyty),
50,5 x 64,5 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. p. d: H...