Nr katalogowy: 54

Jan Van HUCHTENBURGH (1647-1733)

Nr katalogowy: 54
Pejzaż rzymski ze świątynią Westy, 1674
olej, płótno; 40 x 48 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. v. H*uchtenburgh / 1674;
na odwrocie pieczęć lakowa oraz napis - nazwisko malarza.