Nr katalogowy: 51

Salomon ROMBOUTS (ok.1655-1702)

Nr katalogowy: 51
Scena rodzajowa nad rzeką
olej, deska; 45 x 39 cm;
na odwrocie napis: C2385 oraz nalepka z odręcznym napisem: Rombouts XVII w.