Nr katalogowy: 44

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX

Nr katalogowy: 44
Pejzaż z klasycystycznymi ruinami i sztafażem, ok. 1820
olej, płótno dublowane na wosk; 94,5 x 125,5 cm.