Nr katalogowy: 1010

Hipolit LIPIŃSKI (1846-1884)

Nr katalogowy: 1010
Akt męski - studium akademickie, 1868 r.
ołówek, papier, 36 x 41,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu: HLipiński 7/3 868;
Rysunek przed konserwacją.