Nr katalogowy: 1003

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 1003
Zestaw 5 litografii
1. Sportowiec - litografia, papier; 19,4 x 15,3 cm (wym. arkusza w świetle oprawy); sygn. l. d.: WH (monogram wiązany);
2. Dziewczynka z ptasz...