Nr katalogowy: 52

Józef SZCZĘSNY (1885-1968)

Nr katalogowy: 52
Odpoczynek
olej, płótno naklejone na tekturę; 42,5 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Szczęsny.