Nr katalogowy: 51

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 51
Jesień życia, 1923
olej, płótno; 62 x 104 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofamnn / 1923