Nr katalogowy: 47

Stanisław ZAWADZKI (1878-1960)

Nr katalogowy: 47
Eugenia z Kaczkowskich Trylska
olej, płótno dublowane (wosk); 105 x 69 cm;
sygn. p. d.: St. Zawadzki;