Nr katalogowy: 46

Malarz nieokreślony, niemiecki, XVIII w.

Nr katalogowy: 46
Portret generała Levina Friedricha von Hake - gubernatora Szczecina
olej, płótno dublowane; 81,5 x 67 cm;
na odwrocie opisany: