Nr katalogowy: 45

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 45
Strumyk leśny, 1932
olej, płótno; 70 x 101 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewcz 1932;