Nr katalogowy: 42

Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)

Nr katalogowy: 42
Grzech królewski zdemaskowany [Przyłapani kochankowie]
olej, tektura; 54,5 x 67 cm;
sygn. l. d.: WT.