Nr katalogowy: 40

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 40
Z moich wrażeń - Motyw z Maroka, 1936
olej, tektura fakturowana; 50 x 54,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wojciech Kossak / 1936 (data słabo czytelna);