Nr katalogowy: 39

Stanisław ZAWADZKI (1878-1960)

Nr katalogowy: 39
Modlitwa, 1924
olej, płótno dublowane (wosk); 72 x 56,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: St. Zawadzki 1924 r.