Nr katalogowy: 35

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 35
Autoportret, 1953-1954
olej, płótno; 77 x 62 cm;
na odwrocie na blejtramie u dołu napisy inwentaryzacyjne: St.Cz. / inw. / 253