Nr katalogowy: 34

Piotr STACHIEWICZ (1858-1938)

Nr katalogowy: 34
Bartosz Głowacki, przed 1910
olej, tektura; 46 x 38,5 cm;
sygn. p. g.: P. STACHIEWICZ.