Nr katalogowy: 32

Malarz nieokreślony, rosyjski?, XX w.

Nr katalogowy: 32
Dama w fotelu, 1923
olej, płótno; 71 x 80 cm;
sygn. p. d.: … 1923 (słabo czytelnie, cyrylicą?).