Nr katalogowy: 31

Roman Jarosław HEGER (1909-1993)

Nr katalogowy: 31
Akt kobiecy leżący
olej, płótno; 89 x 117 cm;
na odwrocie, na płótnie:
-) napis: ROMAN JAROSŁAW / HEGER (1909-1993) / OBRAZ ZE ZBIORÓW RODZINY ARTYSTY;