Nr katalogowy: 25

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 25
Widok na Tatry, 1932
olej, płótno; 61 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewicz / 1932.