Nr katalogowy: 24

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 24
Gwardziści armii napoleońskiej strzegący kwatery Cesarza, 1926
olej, tektura; 48 x 39 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wojciech Kossak / 1926;