Nr katalogowy: 22

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 22
Huzar napoleoński na wielbłądzie - z cyklu obrazów przygotowawczych do panoramy „Bitwa pod piramidami”, ok. 1912
olej, płótno naklejone na tekturę; 31 x 21,5 cm;
sygn. l. d.: WKossak.